ویستا تجهیز کیش بنیان

درباره ویستا تجهیز کیش بنیان

شرکت ویستا تجهیز کیش بنیان با هدف راه اندازی بستری مناسب برای تامین احتیاجات و کالاهای شرکت های فعال در زمینه صنعت برق شکل گرفته و با انجام پروژه های تامین کالا برای صنایع و پروژه های بزرگ ملی و بین المللی امکان ارایه خدماتی متمایز و بهینه در زمینه تامین احتیاجات مشتریان را دارد.
امروزه بحث تامین تجهیزات از طریق شرکت های بین المللی موضوعی مهم و بس زمان بر بوده و از این رو شرکت ویستا این امکان را برای شما فراهم می کند تا با استفاده از تیم مجرب تامین کالای شرکت با کمترین هزینه و وقت بهترین کالاهای مورد نیاز خود را به دست آورید.
هم اکنون ویستا با تجربه بیش از 30 پروژه تامین کالا و همکاری با 60 برند بین المللی این امکان را دارد تا بهترین کالا ها را در کنار بهترین قیمت برای شما تامین کند.

48+

پروژه های تکمیل شده

60+

برند همکار

5+

نمایندگی انحصاری
نفت، گاز و پتروشیمی

تاریخچه ما

نمونه های همکاری ویستا تجهیز

ویستا با تجربه بیش از 30 پروژه تامین کالا و همکاری با 60 برند بین المللی این امکان را دارد تا بهترین کالا ها را در کنار بهترین قیمت برای شما تامین کند.
کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.
در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

کارهای مهندسان ما

تهیه مدارک

هر یک از بخشهای مهندسی لیست کامل کالای مورد نیاز در هر بخش را تهیه می نماید. علاوه بر فهرست مزبور کلیه مدارک مهندسی و نیز فرمهای درخواست خرید اقلام و تجهیزات توسط هر بخش برای کالاهای مربوط به آن بخش تهیه می گردد.

بررسی فنی

پس از دریافت پیشنهادات فنی از سازندگان برای هر یک از درخواستهای خرید ،‌مدارک دریافت شده توسط بخشهای ذیربط مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بررسی مدارک

پس از انتخاب سازندگان برای تجهیزات و کالای پروژه ، ‌مدارک دریافت شده از آنان توسط بخشهای ذیربط مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

خدمات مشتریان

سنجش میزان رضایت مشتریان و کارفرمایان از وظایف این بخش می باشد. در این خصوص، جهت آگاهی از وضعیت رضایت مشتریان و کارفرمایان، رفع نارضایتیها و رسیدگی به شکایات گزارش شده از بازخورد نظرات آنان در جهت بهبود عملکرد بخشهای مختلف سازمان استفاده میگردد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
X