رمز خود را فراموش کرده اید ؟

معاون هماهنگی توزیع توانیر در بخشنامه‌ای به شرکت‌های توزیع اعلام کرد: به منظور ارائه صورتحساب دقیق مطابق با مصرف مشترکین و جلوگیری از ایجاد دغدغه و نگرانی برای آنان به واسطه ارائه قبوض غیر واقعی به ویژه در شرایط کنونی، لازم است از ارائه هر گونه صدور قبض علی الحساب به مشترکین خودداری گردد.

در اتفاقی نادر تعداد زیادی از میگو‌های کوچک باعث از کار افتادن راکتور یک نیروگاه برق هسته‌ای در جنوب چین و اختلال در دیگر راکتور‌های آن شده‌اند.

هیئت وزیران اصلاح اساسنامه “شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران” را تصویب کرد که بر اساس این مصوبه از این پس مدیر عامل و رییس هیئت مدیره شرکت مزبور معاون آب و آبفای وزیر نیرو خواهد بود.

وزیر نیرو با بیان اینکه آب و برق، جزو همکاران خاموش بخش بهداشت و درمان کشور در این مبارزه هستند. گفت: ۲۰ هزار پرسنل در بخش برق و ۵ هزار پرسنل در بخش آب، شبانه روزی مشغول به کار هستند.

سارق برق را برق گرفت

فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از مرگ سارق سیم برق بر اثر برق گرفتگی در این شهرستان خبر داد.

سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از وزیر نیرو درخواست کرده است تا عادی شدن شرایط کشور، به منظور جلوگیری از خطر ابتلای کارکنان و کارگران شرکت‌های سازنده تجهیزات و پیمانکاران و مهندسی مشاور صنعت برق به این ویروس و همچنین جلوگیری از مواجهه مجدد با طیف وسیعی از قرارداد‌های متوقف در صنعت برق، قرارداد‌های فعالان این صنعت مشمول شرایط فورس‌ماژور قرار گیرند.

از اقدامات شاخص بخش توزیع کشور، توسعه فعالیت گروه‌های خط گرم است تا با توجه به حضور شهروندان در منازل، هیچگونه خاموشی نداشته باشیم و مشکلات با روش‌های تخصصی و به شیوه عملیات خط برق‌دار رفع شود.

برای شکوفایی رونق و جهش تولید برق، وزارت نیرو با چالش‌ها و موانع متعددی مواجه است که هر چه سریعتر با همیاری همه مسئولین و نهاد‌ها باید این موانع رفع شوند.یکی از مهمترین چالش‌های وزارت نیرو ، بدهی‌های انباشته و ناکارآمدی اقتصادی این وزارتخانه است. اقتصاد نامتوازن صنعت برق به انباشته شدن مطالبات بخش خصوصی منجر شده است.

با صدور احکام جداگانه‌ای ازسوی رئیس هیات مدیره ومدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان، انتصاب‌هایی در حوزه‌های فنی، امور‌های اجرایی و حراست این شرکت انجام گرفت.

سخنگوی صنعت برق گفت: با توجه به خانه نشینی مردم برای مقابله با ویروس کرونا، میزان مصرف برق در نوروز امسال نسبت به پارسال حدود ۲ تا ۳ درصد بیشتر شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان با بیان اینکه استان همدان به عنوان یکی از قطب‌های نیروگاه‌های خورشیدی در کشور به شمار می‌رود، گفت: ظرفیت نیروگاه تجدیدپذیر استان همدان به حدود ۶۰ مگاوات افزایش یافته است.

با توجه به استقبال بی‌نظیر مشتریان در کشور‌های مختلف جهان از خودرو‌های پاک و دوستدار محیط زیست، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که قیمت بالای این محصولات مانع استقبال بیشتر مردم از خودرو‌های الکتریکی شده است.

بالا