ویستا تجهیز کیش بنیان

شرکت ویستا تجهیز کیش بنیان با هدف راه اندازی بستری مناسب برای تامین احتیاجات و کالاهای شرکت های فعال در زمینه صنعت برق شکل گرفته و با انجام پروژه های تامین کالا برای صنایع و پروژه های بزرگ ملی و بین المللی امکان ارایه خدماتی متمایز و بهینه در زمینه تامین احتیاجات مشتریان را دارد. امروزه بحث تامین تجهیزات از طریق شرکت های بین المللی موضوعی مهم و بس زمان بر بوده و از این رو شرکت ویستا این امکان را برای شما فراهم می کند تا با استفاده از تیم مجرب تامین کالای شرکت با کمترین هزینه و وقت بهترین کالاهای مورد نیاز خود را به دست آورید. هم اکنون ویستا با تجربه بیش از 30 پروژه تامین کالا و همکاری با 60 برند بین المللی این امکان را دارد تا بهترین کالا ها را در کنار بهترین قیمت برای شما تامین کند.

تهيه مدارك

هر يك از بخشهاي مهندسي ليست كامل كالاي مورد نياز در هر بخش را تهيه مي نمايد. علاوه بر فهرست مزبور كليه مدارك مهندسي و نيز فرمهاي درخواست خريد اقلام و تجهيزات توسط هر بخش براي كالاهاي مربوط به آن بخش تهيه مي گردد.

بررسي فني

پس از دريافت پيشنهادات فني از سازندگان براي هر يك از درخواستهاي خريد ،‌مدارك دريافت شده توسط بخشهاي ذيربط مورد بررسي قرار خواهد گرفت .

بررسي مدارك

پس از انتخاب سازندگان براي تجهيزات و كالاي پروژه ، ‌مدارك دريافت شده از آنان توسط بخشهاي ذيربط مورد بررسي قرار خواهد گرفت .

خدمات مشتريان

سنجش ميزان رضايت مشتريان و كارفرمايان از وظايف اين بخش مي باشد. در اين خصوص، جهت آگاهي از وضعيت رضايت مشتريان و كارفرمايان، رفع نارضايتيها و رسيدگي به شكايات گزارش شده از بازخورد نظرات آنان در جهت بهبود عملكرد بخشهاي مختلف سازمان استفاده ميگردد.

شمارنده های پیشرفته

60+

برند همکار

30+

پروژه انجام شده

20+

پروژه در حال اجرا

5

نمایندگی انحصاری

فروشگاه ویستا!!

می توانید برای خرید برند های وایدمولر و یو پی اس های وارتسیلا مستقیما به فروشگاه ویستا مراجعه و اطلاعات تکمیلی را مشاهده فرمایید.

بالا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید