تامین کالا

با راهکارهای بهینه ویستا تجهیز

سرویس های مهندسی خرید چیست ؟

سرویس های مهندسی خرید شامل تهیه مدارک، بررسی فنی، خرید و خدمات مشتریان می باشد که همگی این خدمات در ویستا در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

تهيه مدارك مهندسي درخواستهاي خريد

هر يك از بخشهاي مهندسي ليست كامل كالاي مورد نياز در هر بخش را تهيه مي نمايد. علاوه بر فهرست مزبور كليه مدارك مهندسي و نيز فرمهاي درخواست خريد اقلام و تجهيزات توسط هر بخش براي كالاهاي مربوط به آن بخش تهيه مي گردد. مدارك مذكور مقادير، مشخصات فني ،‌ شرايط كاري و محيطي ، نيازهاي بازرسي فني ، شرايط بسته بندي و حمل و غيره را براي هر تجهيز يا كالا تعيين مي نمايد و سازندگان بايد بر آن اساس پيشنهادات فني و مالي خود را براي تامين آن تجهيز يا كالا ارسال نمايند.

بررسي فني پيشنهادات سازندگان و اعلام نتايج

پس از دريافت پيشنهادات فني از سازندگان براي هر يك از درخواستهاي خريد ،‌مدارك دريافت شده توسط بخشهاي ذيربط مورد بررسي قرار خواهد گرفت . نواقص پيشنهادات و يا نكات مبهم موجود در آن به پيشنهاد دهندگان اعلام و از آنها خواسته خواهد شد كه ظرف مدت معيني نسبت به رفع نقص ، تكميل و يا ارسال توضيحات و مستندات بيشتر اقدام نمايند. پس از آن وضعيت پيشنهادات فني سازندگان براي هر درخواست خريد طي گزارش مختصري به كارفرما جهت اقدامات بعدي اعلام خواهد شد. اين گزارشات شامل جداول ارزيابي فني TBA (Technical Bid Analysis) تهيه شده خواهد بود.

بررسي مدارك دريافت شده از سازندگان

پس از انتخاب سازندگان براي تجهيزات و كالاي پروژه ، ‌مدارك دريافت شده از آنان توسط بخشهاي ذيربط مورد بررسي قرار خواهد گرفت . هدف از اين بررسي انطباق مشخصات تجهيزات با طراحي انجام شده براي ايستگاه، كدها و استانداردهاي طراحي مورد درخواست و حصول اطمينان از وجود كليه اطلاعات لازم براي تكميل طراحي ايستگاه ، حمل ، نصب تجهيزات ، بهره برداري و تعميرات در مدارك سازندگان ‌مي باشد. به موازات از اطلاعات دريافت شده براي تكميل طراحي و رفع HOLD از نقشه هاي اجرايي ، استفاده مي شود.

خدمات مشتريان

سنجش ميزان رضايت مشتريان و كارفرمايان از وظايف اين بخش مي باشد. در اين خصوص، جهت آگاهي از وضعيت رضايت مشتريان و كارفرمايان، رفع نارضايتيها و رسيدگي به شكايات گزارش شده از بازخورد نظرات آنان در جهت بهبود عملكرد بخشهاي مختلف سازمان استفاده ميگردد.

خرید کالا و تجهیزات

نیاز سنجی

بررسی نیاز کارفرما

سفارش

سفارش کالا مطابق با مشخصات مورد نظر کارفرما

بازرسی

بازرسی کالا و تجهیزات مورد نیاز کارفرما حین ساخت

پی گیری

پی گیری ساخت کالا در چارچوب زمانبندی تعیین شده

نظارت

نظارت و کنترل تعیین شاخصهای ارزیابی با نظرکارفرما

کیفیت

تضمین و کیفیت خدمات و محصولات

تحویل

حمل ، ترخیص، انجام امور گمرکی و تحویل کالا

موفقیت

حوزه نفتی

یکی از بزرگترین پتروشیمی های در دست ساخت می باشد…

نمایندگی ژنراتور پرکینز

یکی از بزرگترین فروشندکان ابزار و نماینده انحصاری ژنراتور های…

تابلو سازی

به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید تابلو…

نیروگاه خورشیدی

سرمایه گذار بخش خصوصی در زمینه نیروگاه خورشیدی در اراضی…

بالا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید